WYNAGRODZENIE

Wysokość stawek

 

Wynagrodzenie za usługi kancelarii ustalane jest indywidualnie dla każdej sprawy podczas spotkania z Klientem. Po krótkiej rozmowie możemy już ocenić złożoność problemu oraz oszacować czas i koszty. Możliwe są różne opcje współpracy dopasowane do bieżących potrzeb i oczekiwań klienta oraz charakteru obsługi:

  • zlecenia indywidualne: stawka godzinowa bądź ryczałtowa
  • zlecenie stałej obsługi prawnej: ryczałt bez limitu lub z limitem; wg stawki godzinowej
  • jednorazowa konsultacja prawna: 50-200 zł (cena może okazać się wyższa w przypadku złożoności problemu i/lub konieczności analizy dużej liczby dokumentów oraz ustalenia stanu prawnego)

 

Do ustalonych kwot wynagrodzenia doliczany jest podatek od towarów i usług (VAT) w wysokości wynikającej z obowiązujących stawek.
Kancelaria Adwokacka Joanna Krakowiak-Kraska w ramach działalności pro bono prowadzi bezpłatnie wybrane sprawy. Osoby potrzebujące prosimy o kontakt najlepiej poprzez wysłanie listu drogą elektroniczną z krótkim opisem stanu prawnego.

 

Porady i konsultacje prawne, windykację należności, reprezentacja Klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach, stała obsługa prawna przedsiębiorców, sporządzanie projektów umów i opinii prawnych, sporządzanie pism procesowych na każdym etapie postępowania

ul. Grunwaldzka 19/4.19
60-782 Poznań
kancelaria@adwokat-krakowiak.pl
Tel. +48 503-763-938
developed by: Stay Creative